AKCE POŠTOVNE ZA 40,- KČ. Čěská pošta - BALIKOVNA - do 30.06.- Ceny obuvi platné do 30.06.24.. Novinka skladem obuv SHARK - šedočerná.

Energie- elektřina, plyn

Váš energetický poradce - Eva Palisová 

Tel.: 732 555 862

  • vždy nejlepší cena - elektřina, plyn
  • s námi jsou Vaše energie v bezpečí
  • můžete se na nás bez problémů obrátit s jakýmkoli dotazem  /nejsme informační linka, ani záznamník../
  • nabídka možností a výhody komunikace a řešení věcí s námi místo energetické firmy
  • výpočet nezávazné nabídky

 

Změna dodavatele

Trh s energiemi

Energetický regulační úřad eviduje aktivní licence pro 585 subjektů pro obchod s energiemi (411 elektřina a 243 plyn; údaje k lednu 2019). Vyznat se v tak rozsáhlé nabídce je určitě složité a hlavně časově náročné.

Naše služby

Spolupracujeme s portfoliem pečlivě vybraných a prověřených dodavatelů, u kterých jsme si jistí, že poskytují kvalitní služby bez skrytých poplatků a neetického chování ke klientovi. Dlouhodobá spolupráce s našimi dodavateli nám umožňuje vyjednat pro koncového zákazníka nižší cenu, než by si u stejného dodavatele mohl vyjednat sám.

Nabídka

Máme nejnovější ceníky našich partnerů a dokážeme v nich na základě zadaných parametrů od zákazníka
/ např. přeposlaná faktura mailem s parametry odběru, poštou / najít toho nejlepšího dodavatele přesně podle potřeb odběratele. V případě velkoodběratelů jsme schopní zabezpečit individuální nacenění elektřiny a plynu.

Na základě potřeb pomůžeme klientům vybrat nejvhodnějšího dodavatele nejen cenou, ale také rozsahem služeb.

Kontakt pro nezávaznou nabídku - formulář níže anebo mail eva.palisova@centrum.cz 

 

Další možnosti úspory

Optimalizace jističe před elektroměrem

Jistič před elektroměrem je technické zařízení, které chrání celé odběrné místo. Zpravidla se nachází blízko elektroměru a lze jím kompletně odpojit dodávku elektřiny. Z hlediska úspor na dodávce elektrické energie je důležité, že hodnota tohoto jističe částečně ovlivňuje celkovou cenu elektřiny.
Princip optimalizace jističe před elektroměrem spočívá v tom, že jistič nesmí být moc slabý, aby se nevypínal při běžném provozu, zároveň však nesmí být moc silný, aby dokázal ochránit odběrné místo a zbytečně nezvyšoval celkové náklady na elektrickou energii.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: